Kuri tinklinė tvora tinkamiausia jums?

Tornado tinklinė tvora - mechaniškai tvirčiausia tvora, todėl yra tinkama laukinių gyvūnų, tokių kaip elnių, danielių, mėsinių galvijų, aptvarams įrengti.

Argo/miško tinklinė tvora - vidutinio atsparumo ir žemos kainos tvora. Tai sprendimas įvairių statinių (tokių kaip sodybos, saulės jėgainės) arba gyvūnų (tokių kaip avys, ožkos) aptvėrimui.

Pinto tinklo tvora - klasikinė ir lengvai montuojama tvora. Naudojama valdų apsaugojimui nuo smulkių gyvūnų, plėšrūnų. Taip pat tinka ir smulkių gyvūnų (paukščių fermų) aptvėrimui. Tvora prisitaiko prie nelygumų, todėl taip pat galima naudoti šlaitų sutvirtinimui.

Tornado tinklas

Aukštos kokybės Tornado Wire tinklinė tvora skirta gyvūnų ir įvairių objektų aptvarams įrengti. Ši tvora yra mechaniškai tvirčiausia, pagaminta iš HT (High Tensile) plieno. Anglų gamintojo ilgametė patirtis leidžia užtikrinti produktų kokybę bei garantuoti 20 ir daugiau metų tarnavimą Jūsų reikmėms.

Su šia tvora rekomenduojame naudoti cinkuotus metalinius stulpus D60 arba medinius impregnuotus kuolus D100-D200.

Tornado Wire tinklinė tvora naudojama laukinių, galvijų, žirgynų aptvarams įrengti, aptverti miško masyvus, infrastruktūros objektus ir kitas svarbias teritorijas.

Agro/miško tinklas

Šios tinklinės tvoros mazgas padaromas vertikalias vielas apsukant apie horizontalias.

Populiariausi tinklai yra M/Medium (vidutinio) arba L/Light (lengvo) atsparumo.

Prie M/Medium tipo tinklo rekomenduojama naudoti cinkuotus stulpus D48 arba medinius impregnuotus D100. M/Medium tipo atsparumo sprendimas tinkamas sodybų, sodų, saulės jėgainių aptverimui, avių, ožkų ar galvijų aptvarams įrengti.

Su L/Light tipo tvora galima naudoti metalinius cinkuotus D38 arba medinius impregnuotus D80-D100 mm kuolus. Tokia tvora naudojama miško jaunuolynų aptverimui, nedidelėms avių ar ožkų bandoms aptverti.

Pintas tinklas

Ši tinklinė tvora yra be mazgo, pagaminta pinant vielą.

Viela gali būti nuo 2,0 mm iki 3,5 mm deametro cinkuota arba pagaminta ir su PVC padengta spavota plėvele pagal RAL spalvų paletę. Akučių dydis gali būti nuo 40x40 iki 70x70. Stulpai naudojami cinkuoti metaliniai D38-D48 arba mediniai impregnuoti D100.

Tai sprendimas apsaugoti valdas nuo smulkių gyvūnų, įvairių plėšrūnų. Tvora puikiai tinka paukščių fermoms, smulkių gyvūnų auginimui, tvenkinių aptverimui. Tinklą galima naudoti šlaitų sutvirtinimui.
Susisiekite su mumis
Atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti.
Kontaktai